O nas

 

SANDCLUB PAWEŁ BŁOCKI BIURO PODRÓŻY

 

SANDCLUB Paweł Błocki to multiagencyjne biuro turystyczne.

Sandclub współpracuje z wieloma sprawdzonymi polskimi i niemieckimi Organizatorami Turystycznymi, posiadającymi szeroką ofertę turystyczną oraz dobre opinie wśród klientów. Na przykład: ITAKA, RAINBOW TOURS, WEZYR, EXIM, Ecco Holiday i Ecco Travel, Sun&Fun, Grecos Holiday oraz wiele innych. Dzięki temu mogą Państwo w jednym miejscu uzyskać informacje o wczasach z przelotem, autokarem lub na dojazd własny, wycieczkach objazdowych, koloniach i obozach oraz rejsach.

 Sandclub na legnickim rynku turystycznym działa od 2008 roku.

Celem Biura jest dopasowanie możliwie najlepszej propozycji wyjazdu do Państwa oczekiwań. Pomagam w wyborze "tej najlepszej wycieczki” oraz doradzam przy zakupie innych usług i produktów turystycznych związanych z podróżowaniem, np.: ubezpieczeń, biletów lotniczych i autokarowych.

 

Sandclub korzysta z nowoczesnych systemów rezerwacyjnych, gdzie oferty są aktualizowane na bieżąco. Dlatego szybko i pewnie można wyszukać najlepszą dla Państwa propozycję. Proces poszukiwań i rezerwacji może być prowadzony w Biurze lub poprzez stronę internetową.

Dogodny sposób zapłaty gotówką lub przelewem pozwoli Państwu na dopełnienie formalności w maksymalnie krótkim czasie.

Sandclub prowadzi także sprzedaż biletów autokarowych oraz lotniczych (rejsowe, czarterowe i tanich linii lotniczych, np.: WizzAir, Ryanair, Easyjet i inne).

 

Przed wyjazdem doradzimy także w kwestii ubezpieczeń turystycznych, wiz i lokalnych uwarunkowań we wskazanych kierunkach wyjazdu.